Хидрофор 1300w

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

12,999 ден

Нема Залиха

Карактеристики

Влезна моќност 1300 W
Макс. проток на вода 4200 l/h
Макс. висина на испумпување 50 m
Макс. длабина на потопување 8 m
Мин. ниво за вшмукување 70 mm
Можни приклучоци 25 mm
Должина на кабел m
Тежина 15.8 Kg
Должина 560 mm
Висина 620 mm
EAN: 8016287517751 SKU: SXGP1300XFBE Категорија:

Опис

Хидрофор 1300W со можност за потопување до 8 метри и исфрлање на вода до 50 метри со проток на вода од 4200 литри на еден час.

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 17.3 кг
Димензии(пакет) 55 × 32 × 61 cm
Платформа

Бренд

STANLEY