Хидрофор 900W 3600 l/h, 10m

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

15,499 ден

Нема Залиха

Карактеристики

Влезна моќност 900 W
Макс. проток на вода 3300 l/h
Макс. висина на испумпување 42 m
Макс. длабина на потопување 8 m
Работен притисок 1.5~3.0
Можни приклучоци 25 mm
Должина на кабел m
Тежина 14.7 Kg
Должина 480 mm
Висина 560 mm
EAN: 8016287517737 SKU: SXGP900XFBE Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 7.75 кг
Димензии(пакет) 55 × 32 × 61 cm
Платформа

Бренд