Чекан со дрвена рачка 400g Лиена глава

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

790 ден

Нема Залиха

EAN: 3253561511745 SKU: 1-51-174 Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 0.48 кг
Димензии(пакет) 32.4 × 11.2 × 2.5 cm
Бренд