Чекан столарски 570g кована глава

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

1,490 ден

Нема Залиха

EAN: 3253561514890 SKU: 1-51-489 Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 0.859 кг
Димензии(пакет) 33 × 14 × 4 cm
Бренд