Чекан ѕидарски 600g магнетна глава

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

1,290 ден

Нема Залиха

EAN: 3253561510373 SKU: 1-51-037 Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 0.87 кг
Димензии(пакет) 33.2 × 17.2 × 3.5 cm
Бренд