Челна аксијална брусилка 450W 6mm 25.000rpm

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

9,990 ден

Има Залиха

Карактеристики

Влезна моќност 450 W
Број на вртежи 25000 rpm
Прифат на глава 6 mm
Тежина 1.6 Kg
Должина 356 mm
Висина mm
EAN: 5035048463482 SKU: DWE4884-QS Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 2.31 кг
Димензии(пакет) 45 × 11 × 9.5 cm
Платформа

Бренд