Чистач на пареа 1300W 10 во 1

5,499 ден 5,999 ден

FSMH13E10-QS

Има Залиха

Чистач на пареа со влезна моќност од 1300W и вклучени 10 додатоци. Подготвен за употреба за помалку од 30 секунди и уништува 99.9% од бактериите без употреба на хемикалии. Поседува опција за штедење вода која го прилагодува чистачот за употреба на соодветната површина. Чистачот 10in1 доаѓа во комплет со 10 различни додатоци за чистење што го прави идеален за употреба на сите видови подови, работни површини, прозорци, плочки, градинарски мебел, скара, рерна/шпорет и освежување на текстил. Резервоарот има капацитет од 380ml и чистачот може да ротира до 180° што го прави лесен за употреба и маневрирање околу мебел и тесни области. Безбеден за употреба за сите тврди подови.
preloader