Чистач на пареа 1300W 350ml

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

6,590 ден

Нема Залиха

Карактеристики

Излезна моќност 1300 W
Температура на пареата 85
Индикатор за ниво на водата да
Систем на пареа автоматски
Боја бела
Должина на кабел 5 m
Тежина 2.7 Kg
Должина mm
Висина mm

 

EAN: 5035048617489 SKU: FSM1605-QS Категорија:

Опис

Флексибилна глава за чистење која ротира во 180 степени за лесно управување по површините. Микрофибер папуча која ја собира секоја нечистотија и се пере лесно. Елиминира 99,9% од сите бактерии и бубачки без користење на хемиски препарати. Подготвени за работа за 20 секунди. Вграден систем за филтрација и заштита од бигор.

Доаѓа со 1 микрофибер папуча.

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 2.7 кг
Димензии(пакет) 68 × 30 × 14 cm
Платформа

Бренд