Чистач на пареа 1600W 350ml

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

7,990 ден 8,690 ден

Има Залиха

Карактеристики

Излезна моќност 1600 W
Температура на пареата 85
Индикатор за ниво на водата да
Систем на пареа AutoSelect
Боја бела
Должина на кабел 5 m
Тежина 2.7 Kg
Должина mm
Висина mm

 

 

SKU: BDS1616R-QS Категорија: БРЕНД:

Опис

Основата за чистење може да ротира до 180 степени, овозможувајќи лесно маневрирање под мебелот и ќошевите. Елиминира 99.9% од домашните бубачки и бактерии без додатни хемиски средства. Променливо електронско прилагодување на пареата во зависност од материјалот кој се чисти. Подготвено за користење за 20 секунди од вклучувањето. Вграден воден филтер против бигор.

Доаѓа со 2 микрофибер папучи.
1 x лизгач за теписони.