Шпиц 400 19mm Hex

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

1,199 ден

Има Залиха

EAN: 5035048025031 SKU: DT6940-QZ Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина 0.93 кг
Димензии 41.5 × 4 × 2.1 cm
Бренд