Комплет насадни клучеви 1/4″ 4-14mm 37 пар

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

1,299 ден 2,199 ден

Има Залиха

Опис

Компактен сет од 37 парчиња кој содржи: крцкалка со 72 забци, насадни клучеви од 4мм до 14мм и адаптер за битови со 22 бита.