18V Сет од 3 алати, 2x5Ah батерии, полнач и куфер TSTAK

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

44,990 ден 59,990 ден

Има Залиха

Опис

Дупчалка/одвртувач со моќност од 90 Nm.
Електропневматски чекан со ударна сила од 1,4 Ј кој нуди одлично маневрирање дури и во тесни простори.
Аголна брусилка со електронска сопирачка која го запира вртењето за помалку од 2 секунди.

Вклучено:
(2) Батерии 5Аh
(1) Полнач
(1) Куфер

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 9.907 кг
Димензии(пакет) 43.5 × 33.5 × 29 cm
Бренд