12/18V Радио FM/AM без опрема

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

12,490 ден 14,990 ден

Има Залиха

Карактеристики

Радио со напон 12/18V FM/AM без опрема.

Радиото работи на 10.8V/12V/14.4V/18V XR li-ion батерии и електрична енергија. Има меморија за 10 FM и 5 AM станици.

Компактен и цврст дизајн со интегрирана решетка која обезбедува отпорност на удар и максимална издржливост на работното место. Поседува кабел за напојување од 1,8 метри со можност за негово складирање и помошна порта AUX од 3.5mm што овозможува поврзување со преносни уреди.