12V Ласер 2×360 црвен сноп 20m TSTAK

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

36,990 ден

Има Залиха

Карактеристики

Класа на ласер 2
Прецизност на 10m +/-3mm /10m
Прецизност на работен опсег / mm
Број на ласерски снопови 2
Поставеност на сноповите 360 °
Видливост во внатрешни простории 20 m
Работен опсег со детектор до 50 m
Ниво на самонивелирање 4 °
Наклон по X и Y оска / °
Приклучок на трипод 1/4
Напојување тип 2Ah батерија
Тежина 4,350 Kg
Должина 450 mm
Висина 155 mm
EAN: 5035048644201 SKU: DCE0811D1R-QW Категорија:

Опис

Отпорен на абење, со IP65 заштита и отпорен на пад до 2m висина. Со пулсирачки режим за користење со детектор. Има 2 360° самонивелирачки проекции. Има и мануелен режим на работа со трепкање. Доаѓа со TSTAK куфер, батерија 12V 2Ah, полнач, наочари за подобра видливост на снопот, плочка за прецизно мерење на позицијата на снопот и повеќенаменска штипка за позиционирање на уредот.

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 3.71 кг
Димензии(пакет) 45.5 × 16 × 33 cm
Платформа

Бренд