12V Реципрочна пила 2х2Ah

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

21,990 ден

Нема Залиха

Карактеристики

Напон 12 V
Капацитет на батерија 2 Ah
Движења во минута 0-2800 spm
Висина на движење 14 mm
Аголно сечење до °
Сечење во дрво до 90 mm
Сечење во метал до 40 mm
Сечење во PVC до 90 mm
Сечење на обоени метали до mm
Тежина 1.4 Kg
Тежина со батерија Kg
Должина 310 mm
Висина mm
Ширина mm
EAN: 5035048732694 SKU: DCS312D2-QW Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 4 кг
Димензии(пакет) 43.5 × 35 × 12.5 cm
Платформа

Бренд