12V Сет вибр. дупчалка + ударен одвртувач 2x3Ah TSTAK

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

23,190 ден 30,990 ден

Има Залиха

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 5.176 кг
Димензии(пакет) 44.5 × 33.5 × 16 cm
Платформа

Бренд