12V Ударен одвртувач 1/2″ 1x5Ah

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

24,990 ден 29,490 ден

Нема Залиха

Карактеристики

Напон 12 V
Капацитет на батерија 5 Ah
Механички брзини 1
Максимален вртежен момент 340 Nm
Број на вртежи 2850 rpm
Број на удари 3250 bpm
Прифат на алат 1/2
Максимална големина на штраф 14 M
Тежина 1 Kg
Тежина со батерија 1.2 Kg
Должина 132 mm
Висина / mm
Ширина / mm

Опис

Ударен одвртувач со напон 12V и прифат 1/2″. Доаѓа со полнач и 1x5Ah батерија.

Моќен ударен батериски одвртувач со прифат 1/2″ со висока излезна моќност и вртежен момент од 340Nm. Моќен мотор без четкици и електронско регулирање на брзината и ударот овозможуваат максимална контрола при работа. Цврсто куќиште од метален механизам и диоден прстен со 3 моќни LED светла за подобрена видливост. Лесен дизајн со мала тежина и ергономски гумени области за држење. Дополнителната гумена обвивка на машината и куќиштето на батеријата нуди ефикасна заштита од оштетување.

Дополнителни Информации

Платформа

Бренд