18V Аголен ударен одвртувач 3/8 1x2Ah 95Nm

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

27,990 ден

Има Залиха

Карактеристики

Напон 18 V
Капацитет на батерија 2 Ah
Механички брзини
Максимален вртежен момент 95 Nm
Број на вртежи 250 rpm
Број на удари bpm
Прифат на алат 3/8
Максимална големина на штраф
Тежина 1,1 Kg
Тежина со батерија 1,6 Kg
Должина 360 mm
Висина mm
Ширина mm
EAN: 5035048789537 SKU: DCF513D1G-QW Категории: ,

Опис

Аголен ударен одвртувач со напон 18V и прифат 3/8. Доаѓа со полнач и 1x2Ah батерија во картонска кутија.

Крцкалка со голем максимален вртежен момент од 95Nm и компактни димензии, обложена со гумена обвивка за максимална удобност на корисникот. Мотор без чектици Brushless кој овозможува поголема моќност и подолг работен век. Брзината и јачината на вртежниот момент може електронски да се регулираат преку фино прилагодливиот прекинувач, а со тоа корисникот добива максимална контрола во сите апликации.

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 2.27 кг
Димензии(пакет) 1 × 1 × 1 cm
Платформа

Бренд