18V Аголна брусилка 3X5Ah 125mm

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

31,990 ден 39,990 ден

Нема Залиха

Карактеристики

Напон 18 V
Капацитет на батерија 5 Ah
Дијаметар на диск 125 mm
Навој на вретено M14
Број на вртежи 9000 rpm
Тежина 1.75 Kg
Тежина со батерија / Kg
Должина 310 mm
Висина / mm
Ширина / mm

Опис

Аголна брусилка со напон од 18V и дијаметар на диск 125mm. Доаѓа во куфер со полнач и 3x5Ah батерии.

Ергономски дизајн со странична рачка со 2 позиции која нуди поголема удобност и контрола.
Електронската сопирачка брзо го запира вртењето кога ќе се ослободи прекинувачот, а електронската спојка ја намалува реакцијата на повратен удар во случај на застој при работа. Дизајнот овозможува брусалката да има пристап до повеќе тесни и недостапни места, а мрежестата заштита штити од навлегување прашина во моторот.

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 6.7 кг
Димензии(пакет) 44 × 15.5 × 34 cm
Платформа

Бренд