18V Аголна дупчалка TSTAK без опрема

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

18,990 ден

Има Залиха

Карактеристики

Напон 18 V
Капацитет на батерија / Ah
Механички брзини 2 /
Максимален вртежен момент 33 Nm
Број на вртежи    0-650/0-2000 rpm
Број на удари / bpm
Макс. дупчење во бетон / mm
Макс. дупчење во дрво 28 mm
Макс. дупчење во метал 10 mm
Капацитет на стезна глава 1.0-10 mm
Тежина 1.3 Kg
Должина 295 mm

Опис

Аголна дупчалка со напон 18V и 2 механички брзини. Доаѓа во TSTAK куфер, без опрема.

Составена од метални запчаници под прав агол за ефикасен пренос на енергија и подолг животен век на алатот. Компактен футер со прифат до 10mm со автоматско заклучување за брза и лесна промена на битови. Аголната дупчалка има мотор со ладење со вентилатор со високи перформанси за максимална моќност и издржливост.

Компактна конструкција и ергономски дизајн со гумена облога кои овозможуваат зголемена удобност при работа. Поседува интегрирана LED светилка со одложено осветлување која овозможува подобрена видливост на работното место.

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 3.6 кг
Димензии(пакет) 43.8 × 33 × 16.5 cm
Платформа

Бренд