18VАку. вибрациска дупчалка/одвртувач 2x4Ah

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

14,990 ден 19,990 ден

Има Залиха

Карактеристики

Напон 18 V
Капацитет на батерија 4.0 Ah
Механички брзини 2
Максимален вртежен момент 80 Nm
Број на вртежи      0-600       0-2100 rpm
Број на удари 0-35700 bpm
Макс. дупчење во бетон 13 mm
Макс. дупчење во дрво 40 mm
Макс. дупчење во метал 13 mm
Капацитет на стезна глава 1.5-13 mm
Тежина / Kg

Опис

Аку. вибрациска дупчалка/одвртувач со напон од 18V

Дел е од новиот опсег на батерии Stanley Fatmax V20 од 18V и доаѓа во комплет со куфер, полнач и 2x4Ah батерии. Компактен и ергономски дизајн со вградено LED светло за осветлување на работната површина при работа.

Моќен мотор без четкици со 2 брзини и вртежен момент од 80Nm, идеален за тешки задачи за навртување и дупчење во: дрво, црни и обоени метали, во производство и монтажа на мебел и сл.

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 4.29 кг
Димензии(пакет) 34 × 11 × 33.5 cm
Платформа

Бренд