18V Дупчалка/одвртувач 1×1.5Ah во картон

5,499 ден 5,999 ден

Има Залиха

Напон 18 V
Капацитет на батерија 1,5 Ah
Механички брзини /
Максимален вртежен момент 30 Nm
Број на вртежи 0-650 rpm
Број на удари bpm
Макс. дупчење во бетон / mm
Макс. дупчење во дрво 25 mm
Макс. дупчење во метал 10 mm
Капацитет на стезна глава 10 mm
Тежина 0,75 Kg
Тежина со батерија / Kg
Должина / mm
Висина / mm
Ширина / mm

18V Дупчалка/одвртувач со батерија 1.5Ah која држи над 80% од полнењето во текот на 90 дена во мирување и нема потреба да се полни пред секоја употреба. Ергономски дизајн со мека рачка против лизгање која обезбедува поголема удобност при користење на алатот. Висока моќност и брзина за дупчење во дрво и метал и навртување/одвртување со 11 можни позиции кои обезбедуваат прецизна контрола при работење.

preloader