18VАку. реципрочна пила 2800rpm без опрема

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

17,490 ден 22,490 ден

Има Залиха

Карактеристики

Напон 18 V
Капацитет на батерија / Ah
Движења во минута 2800 spm
Висина на движење / mm
Аголно сечење до / °
Сечење во дрво до 90 mm
Сечење во метал до 40 mm
Сечење во PVC до 90 mm
Сечење на обоени метали до / mm
Тежина 1.43 Kg
Тежина со батерија / Kg
Должина 315 mm
Висина / mm
Ширина / mm

Опис

Акумулаторска реципрочна пила со напон од 18V и максимално движење во минута 2800rpm.

Компактна пила со подобрена рамнотежа и лесно ракување поради централната положба на моторот кој е без четкици и обезбедува поголема издржливост. Ергономската рачка и LED светло го прават работењето со висока удобност кај корисникот. Лесно менување на сечилото без клуч и можност за променлива брзина и прекинувач за заклучување на пилата за поголема безбедност.