18VАку. сет комбиниран чекан+одвртувач 2x4Ah

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

31,990 ден 39,990 ден

Има Залиха

EAN: 5035048699294 SKU: DCK2023M2T-QW Категории: ,

Опис

Батериски сет од комбиниран чекан DCH133, одвртувач DCF787, полнач, 2x4Ah батерии и 2 куфери TSTAK.

Чеканот без четкици е сигурна и цврста бежична алатка ефективен за низа материјали. Алатот има максимален опсег за дупчење од 13мм во челик, 30мм во дрво и 26мм во бетон. Постигнувајќи од 0-5500bpm со енергија на удар од 2.6J, DCH133 е брз комбиниран чекан без да ја жртвува моќноста. Вклучена е и странична рачка за поголема контрола.

Ударниот одвртувач без четкици е компактен и лесен. Со променлива контрола на брзина и број на вртежи од 0-2800rpm, обезбедува максимален вртежен момент од 170Nm и е идеална за работење во тесни простории.

 

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 10.29 кг
Димензии(пакет) 45 × 35.5 × 35 cm
Платформа

Бренд