18V Аку. убодна пила 1x2Ah

8,990 ден 9,290 ден

BDCJS18-QW

Има Залиха

Напон 18 V
Капацитет на батерија 2 Ah
Движења во минута 0-2500 spm
Висина на движење 19 mm
Аголно сечење до 45 °
Сечење во дрво до 55 mm
Сечење во метал до 8 mm
Сечење во PVC до 40 mm
Сечење на алуминиум до 20 mm
Тежина 1,9 Kg
Тежина со батерија / Kg
Должина / mm
Висина / mm
Ширина / mm

18V Аку. убодна пила со 2Ah батерија и 400mA полнач.

Компактна и лесна за поголема удобност и контрола при употреба, едноставна промена на сечилото без употреба на дополнителен алат. Истата има заштитна маска на сечилото за поголема безбедност.

Убодната пила е прегледна за прецизно сечење и ротира до 45°.