18V Брз полнач на батерии 4A V20

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

3,490 ден

Има Залиха

Опис

Брз полнач на батерии од серијата 18V STANLEY FATMAX V20.

4A полнач за брзо полнење кој може да наполни батерија од 2Ah за 30 минути, односно 4Ah батерија за 60 минути. Дизајниран за полнење на целиот опсег батерии на Stanley Fatmax V20.

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 0.75 кг
Димензии(пакет) 18 × 7.5 × 16.8 cm
Платформа

Бренд