18V Брусилка 125mm FVA без опрема

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

19,990 ден

Има Залиха

Карактеристики

Напон 18 V
Капацитет на батерија / Ah
Дијаметар на диск 125 mm
Навој на вретено M14
Број на вртежи 9000 rpm
Тежина 1.8 Kg
Тежина со батерија / Kg
Должина / mm
Висина / mm
Ширина / mm
EAN: 5035048742006 SKU: DCG409NT-XJ Категории: ,

Опис

Брусилка со напон од 18V и дијаметар на диск 125mm, доаѓа без опрема во куфер.

Надградените електронски модули и компоненти овозможуваат дополнителна моќност на моторот. Поседува целосна компактибилност со 18V XR батерии и сите XR 54V FLEXVOLT батерии. Предност на оваа брусалка е што може да ги користи FLEXVOLT батериите и притоа ја зголемува ствојата моќност за до 70%.

Компактен дизајн кој преку обликуваните задна и странична рачка му овозможува на корисникот зголемен стисок и удобност. Заштитните мрежести штитници за прашина нудат дополнителна заштита од контаминација на моторот.

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 4.44 кг
Димензии(пакет) 42 × 33 × 17 cm
Платформа

Технологија

Бренд