18V Верижна пила 30cm Brushless

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

29,990 ден

Нема Залиха

Карактеристики

Напон 18 V
Капацитет на батерија 5 Ah
Должина на нож 30 cm
Резервоар за уље 120 ml
Брзина на движење на ланец 7.68 m/s
Тежина 3.3 Kg
Должина 590 mm
Висина 220 mm

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 6.05 кг
Димензии(пакет) 72 × 24.2 × 23.5 cm
Платформа

Бренд