18V Вибрациска брусилка без опрема

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

16,990 ден

Има Залиха

Карактеристики

Напон 18 V
Капацитет на батерија / Ah
Пречник на ексцентар 1.6 mm
Број на осцилации во минута 8000-13500 opm
Големина на брусна хартија 140×115 mm
Димензија на папуча 108×115 mm
EAN: 5054905284114 SKU: DCW200N-XJ Категории: ,

Опис

Вибрациска брусилка со напон 18V и број на осцилации во минута 8000-13500opm. Доаѓа без опрема.

Моќен мотор без четкици кој нуди инзвонредно време на работа и издржливост и безжична технологија која нуди поголема слобода кај корисникот. Текстурираниот нелизгачки врв и држачот на телото обезбедуваат врвна удобност и контрола при работа. Ергономски дизајн со ниски вибрации кој го намалува заморот на корисникот и адаптер за прав кој може да се поврзе со правосмукалка за чиста и прегледна работна површина. Плочата Hook&Loop овозможува брзо менување на хартијата и подобро извлекување на прав што ја зголемува ефикасноста на брусењето.

 

 

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 1.52 кг
Димензии(пакет) 23.5 × 15.5 × 15.3 cm
Платформа

Бренд