18V вибр. дупчалка/одвртувач 1x2Ah+1x4Ah+прибор V20

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

15,990 ден 18,590 ден

Има Залиха

Карактеристики

Напон 18 V
Капацитет на батерија 2/4 Ah
Механички брзини 2
Максимален вртежен момент 50 Nm
Број на вртежи 0-350/1500 rpm
Број на удари 25500 bpm
Макс. дупчење во бетон 13 mm
Макс. дупчење во дрво 30 mm
Макс. дупчење во метал 13 mm
Капацитет на стезна глава 13 mm
Тежина 1.2 Kg
Тежина со батерија / Kg
Должина / mm
Висина / mm
Ширина / mm

Опис

Вибрациона дупчалка/одвртувач со напон 18V. Доаѓа со 1x2Ah+1x4Ah батерии и прибор.

Новата батериска вибрациона дупчалка/одвртувач од серијата V20 FATMAX поседува менувач со 2 брзини за оптимален пренос на моќност за работа со навртување со максимален вртежен момент до 50Nm. Можност за избор на вртежен момент од 22 нивоа за работа со различни материјали и 22500 удари во минута. Компактна конструкција и ергономски дизајн со голема гумена облога што овозможува зголемена удобност при работа. Поседува интегрирана LED светилка со време на осветлување од 20 секунди по запирање на моторот што овозможува одлична прегледност на работната површина.