18V Вибр. дупчалка/одвртувач 2x2Ah V20 Brushless

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

12,690 ден 16,990 ден

Има Залиха

Карактеристики

Напон 18 V
Капацитет на батерија 2 Ah
Механички брзини 2
Максимален вртежен момент 60 Nm
Број на вртежи 0-600/0-1900 rpm
Број на удари 0-32300 bpm
Макс. дупчење во бетон 13 mm
Макс. дупчење во дрво 40 mm
Макс. дупчење во метал 13 mm
Капацитет на стезна глава 1.5-13 mm
Тежина / Kg

Опис

Оваа батериска дупчалка е дел од новата платформа на STANLEY® FATMAX® V20. Платформата опфаќа широка програма на алати наманети за вашата работилница, домот или градината. Со подобрена батериска технологија и SAMSUNG ќелии, вашите V20 алати се секогаш подговени за акција.

Вибрациона дупчалка/одвртувач со напон 18V. Доаѓа во куфер со 2x2Ah батерии и полнач.
Моќен мотор без четкици со 2 брзини и вртежен момент од 60Nm, идеален за тешки задачи за навртување и дупчење во: дрво, црни и обоени метали, во производство и монтажа на мебел и сл. Компактен и ергономски дизајн со вградено LED светло за осветлување на работната површина при работа.

 

 

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 3.739 кг
Димензии(пакет) 34.5 × 10.5 × 34 cm
Платформа

Бренд

Може да ве интересира…