18V Вибр. дупчалка/одвртувач 2x2Ah V20 Brushless

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

16,490 ден 18,990 ден

Нема Залиха

Карактеристики

Напон 18 V
Капацитет на батерија 2 Ah
Механички брзини 2
Максимален вртежен момент 80 Nm
Број на вртежи 0-600/0-2100 rpm
Број на удари 0-35700 bpm
Макс. дупчење во бетон 13 mm
Макс. дупчење во дрво 40 mm
Макс. дупчење во метал 13 mm
Капацитет на стезна глава 1.5-13 mm
Тежина / Kg
EAN: 5035048723883 SKU: SFMCD721D2K-QW Категории: ,

Опис

Вибрациона дупчалка/одвртувач со напон 18V. Доаѓа во куфер со 2x2Ah батерии и полнач.

Моќен мотор без четкици со 2 брзини и вртежен момент од 80Nm, идеален за тешки задачи за навртување и дупчење во: дрво, црни и обоени метали, во производство и монтажа на мебел и сл.

Компактен и ергономски дизајн со вградено LED светло за осветлување на работната површина при работа.

Дел е од новиот опсег на батерии Stanley Fatmax V20

 

Дополнителни Информации

Тежина 3.82 кг
Димензии 34.2 × 10.7 × 34 cm
Платформа

Бренд