18V Вибр. дупчалка/одвртувач 3х5Ah XRP

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

59,490 ден

Нема Залиха

Карактеристики

Напон 18 V
Капацитет на батерија 5Ah Ah
Механички брзини 3 /
Максимален вртежен момент 95 Nm
Број на вртежи 0-450/1300
/2000
rpm
Број на удари 0-8600/25500/38250 bpm
Макс. дупчење во бетон 16 mm
Макс. дупчење во дрво 55 mm
Макс. дупчење во метал 15 mm
Капацитет на стезна глава 13 mm
Тежина 1.6 Kg
Тежина со батерија / Kg
Должина 215 mm
Висина 210 mm
Ширина 70 mm
EAN: 5035048658710 SKU: DCD996P3K-QW Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 8.564 кг
Димензии(пакет) 54 × 33 × 16 cm
Платформа

Бренд