18V Дупчалка/одвртувач со прибор 61 парче

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

9,790 ден 13,090 ден

Има Залиха

Карактеристики

Напон 18 V
Капацитет на батерија 1.3 Ah
Механички брзини 2
Максимален вртежен момент 47 Nm
Број на вртежи      0-350      0-1500 rpm
Број на удари / bpm
Макс. дупчење во бетон / mm
Макс. дупчење во дрво 35 mm
Макс. дупчење во метал 13 mm
Капацитет на стезна глава 1.5-13 mm
Тежина 1.6 Kg
EAN: 5035048641910 SKU: FMCK601D2A-QW Категории: , ,

Опис

Дупчалка/одвртувач со напон 18V, доаѓа комплет со куфер, полнач, 2×1.3Ah батерии и прибор со 61 парче.

Компактен и лесен дизајн кој овозможува работење во тесни простории и има вградено LED светло за подобра видливост. Ергономска гумена рачка која ја зголемува удобноста при работа и можност за работа во 2 брзини.

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 4.22 кг
Димензии(пакет) 44 × 11.5 × 35.5 cm
Бренд