18V Дупчалка/одвртувач 2x2Ah Brushless TSTAK

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

14,590 ден 19,490 ден

Има Залиха

Карактеристики

Напон 18 V
Капацитет на батерија 2 Ah
Механички брзини 2
Максимален вртежен момент 65 Nm
Број на вртежи 0-500/1750 rpm
Број на удари / bpm
Макс. дупчење во бетон / mm
Макс. дупчење во дрво 30 mm
Макс. дупчење во метал 13 mm
Капацитет на стезна глава 1.5-13 mm
Тежина 1.15 Kg
Тежина со батерија 1.55 Kg
Должина 192 mm
Висина 198 mm
Ширина 67 mm

Опис

Дупчалка/одвртувач со напон 18V и максимален вртежен момент 65Nm. Доаѓа во куфер со полнач и 2x2Ah батерии.

Мотор без четкици со вртежен момент од 65Nm и 2 механички брзини 0-500/1750rpm. Ергономскиот дизајн со гумена подлога за држење, ја  прават дупчалката удобна за користење при секојдневни работни задачи. Дупчалката има 16 позиции на јачина за максимална контрола во сите примени за дупчење и прицврстување. Поседува интегрирана LED светилка која овозможува подобрена видливост на работното место.

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 3.84 кг
Димензии(пакет) 43 × 34 × 12 cm
Платформа

Бренд