18V Дупчалка/одвртувач 2x2Ah V20 Brushless

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

11,190 ден 14,990 ден

Има Залиха

Карактеристики

Напон 18 V
Капацитет на батерија 2 Ah
Механички брзини 2
Максимален вртежен момент 60 Nm
Број на вртежи 0-600/1900 rpm
Број на удари / bpm
Макс. дупчење во бетон / mm
Макс. дупчење во дрво 35 mm
Макс. дупчење во метал 13 mm
Капацитет на стезна глава 13 mm
Тежина 1.2 Kg
Тежина со батерија / Kg
Должина / mm
Висина / mm
Ширина / mm

Опис

Дупчалка/одвртувач со напон 18V. Доаѓа во куфер со 2x2Ah батерии и полнач.

Моќен мотор без четкици-Brushless со 2 брзини за оптимален пренос на моќност за работа со навртување или дупчење, со максимален вртежен момент до 60Nm. Променлива брзина до 1900 вртежи во минута за оптимално прилагодување на материјалот и дијаметарот на дупчење и индикатор на батеријата кој го означува статусот на полнење. Компактна конструкција и ергономски дизајн со голема гумена облога кои овозможуваат зголемена удобност при работа. Поседува интегрирана LED светилка со време на осветлување од 20 секунди по запирање на моторот која овозможува подобрена видливост на работното место.

Дупчалката/одвртувачот е дел од новата генерација батерии Stanley Fatmax V20.

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 3.65 кг
Димензии(пакет) 33.9 × 10.8 × 34 cm
Платформа

Бренд