18V Забивач на шајки 2x2Ah

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

49,999 ден 57,999 ден

Има Залиха

Карактеристики

Напон 18 V
Капацитет на батерија 2 Ah
Должина на шајки 32-63 mm
Дијаметар на шајки 1.6 mm
Агол на магацин 20 º
Капацитет на магацин 110 шајки
Должина / mm
Висина 302 mm
Ширина 96 mm
Тежина 2.6 Kg

Опис

Забивач на шајки со напон 18V. Доаѓа во куфер со 2x2Ah батерии и полнач.

Совршен алат за прецизно прицврстување и вградување на сите внатрешни интериерни области. Моќен мотор без четкици, без ремен и замаец за постигнување супериорни перформанси и можност да испука до 2200 шајки со едно полнење. Дизајниран за завршни апликации кој може да испука шајки од 63mm во меко дрво и шајки од 50mm во тврдо дрво. Може да користите прецизен режим со едно испукување на шајки и поголемо ниво на прецизност или режим на удар кој нуди забрзана брзина на испукување достигнувајќи до 4 шајки во секунда. Алатот врши прилагодување на длабочината без дополнителни алати за лесно одредување на длабочината на забивање.