18V Забивач на шајки 50-90mm без опрема

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

53,990 ден 61,990 ден

Нема Залиха

Карактеристики

Напон 18 V
Капацитет на батерија / Ah
Должина на шајки 50-90 mm
Дијаметар на шајки 2.8-3.3 mm
Агол на магацин 30-34 º
Капацитет на магацин 55 шајки
Должина / mm
Висина 338 mm
Ширина 125 mm
Тежина 3.6 Kg

Опис

Забивач на шајки со напон 18V. Доаѓа во куфер без опрема.

Дел од асортиманот 18V XR, DCN692 е суштинска алатка за прицврстување и апликации за поправка, како што се дрвени рамки, работа со столпчиња и летви на покривот. Моќен мотор без четкици кој овозможува испукување шајки/клинци со должина од 50-90mm, односно 90mm во меко дрво и до 63mm во тврдо дрво. Исто така е посигурен од гасните алати со помалку чистење и сервисирање, а батеријата може да работи на пониски температури со поконзистентна испорака на енергија.

Дополнителни Информации

Тежина 4.34 кг
Димензии 38.5 × 33.5 × 14.5 cm
Платформа

Технологија
Бренд