18V Косилка за трева Тример 36cm 1x5Ah

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

27,990 ден

Нема Залиха

Карактеристики

Напон 18 V
Ширина на сечење 36 cm
Капацитет на батерија 5 Ah
Дијаметар на конец 2 mm
Капацитет на садот за трева / L
Број на подесиви висини на сечење /
Висина на сечење / mm
Тежина 3.5 Kg
Должина / mm
Висина / mm

Опис

Косилка за трева Тример со напон 18V и ширина на сечење 36cm. Доаѓа со 1x5Ah батерија и полнач.

Ергономски дизајн кој е лесен за употреба и избалансиран за да се намали заморот на корисникот. Моќен мотор без четкици со напон 18V кој овозможува време на работа со една батерија до 40 минути. Поседува патентиран механизам за поделба на оската од тримерот што овозможува лесен транспорт и складирање.

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 6.21 кг
Димензии(пакет) 98.5 × 32 × 15.3 cm
Платформа

Бренд