18V кружна стругалка за глет маса без опрема

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

49,990 ден

Има Залиха

Карактеристики

Влезна моќност 18 V
Капацитет на батерија / Ah
Број на вртежи 700-1200 rpm
Димензии на диск 225 mm
Димензии на хартија 225 mm
Тежина 3.9 Kg
Должина 470 mm
Висина 89 mm
EAN: 5035048727782 SKU: DCE800N-XJ Категории: ,

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 5.915 кг
Димензии(пакет) 122 × 26.5 × 27.2 cm
Платформа

Бренд