18V Осцилаторен повеќенаменски алат без опрема во куфер TSTAK

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

14,990 ден 19,990 ден

Има Залиха

Карактеристики

Напон 18 V
Капацитет на батерија / Ah
Осцилации во минута 0-20.000 min
Висина на движење / mm
Тип на прекинувач регулација
Брзо менување на прибор да mm
Тежина 1,1 Kg
Тежина со батерија / Kg
Должина 310 mm
Висина 150 mm
Ширина 75 mm

Опис

Осцилаторен повеќенаменски алат со напон 18V и 20.000 осцилации во минута. Доаѓа во TSTAK куфер без опрема.

Одличното LED осветлување овозможува полесна работа. Со DUAL GRIP прекинувачот за променлива брзина ја обезбедува вистинската контрола и брзина за полесно да ја завршите работната задача. Системот за брза промена на додатокот ви овозможува брза промена на алатката која ја користите. Трите режима на работа овозможуваат соодветна брзина за различни материјали.

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 3.52 кг
Димензии(пакет) 44.5 × 34 × 16.5 cm
Платформа

Бренд