18V Полирка 125mm без опрема

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

26,990 ден 32,990 ден

Има Залиха

Карактеристики

Напон 18 V
Дијаметар на диск 125 mm
Навој на вретено M14
Број на вртежи 2000-5500 rpm
Тежина 2.5 Kg
Должина 440 mm
Висина 145 mm
SKU: DCM848N-XJ Категории: , БРЕНД:

Опис

Полирка со напон од 18V и дијаметар на диск 125mm, доаѓа без опрема.

Моќен мотор без четкици кој обезбедува одлични перформанси при тешки задачи. Активирање на полирката со променлива брзина што овозможува зголемена контрола при работа. Поседува прекинувач кој има опција да се заклучи што овозможува континуирано работење без замор. Ергономскиот дизајн на предната рачка ја зголемува контролата, прецизноста и удобноста на корисникот. Брза и лесна промена на подлогите за полирање.