18VПолирка 180mm 2x5Ah

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

39,990 ден

Има Залиха

Карактеристики

Напон 18 V
Дијаметар на диск 180 mm
Навој на вретено M14
Број на вртежи 800-2200 rpm
Тежина 1.9 Kg
Должина / mm
Висина / mm
EAN: 5035048714591 SKU: DCM849P2-QW Категории: ,

Опис

Полирка со напон од 18V и дијаметар на диск 180mm. Доаѓа во комплет со 2x5Ah батерии и полнач.

Ергономски дизајн кој ја зголемува контролата, прецизноста и удобноста на корисникот. Моќен мотор без четкици кој обезбедува подобрени перформанси и има можност за лесно бирање брзини согласно работните задачи. Прекинувачот за заклучување на полирката овозможува континуирано работење без замор.

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 5.863 кг
Димензии(пакет) 52 × 19.5 × 32 cm
Платформа

Бренд