18V Реципрочна пила без опрема во куфер TSTAK

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

21,990 ден

Има Залиха

Карактеристики

Напон 18 V
Капацитет на батерија / Ah
Движења во минута 0-3200 spm
Висина на движење 28.6 mm
Аголно сечење до / °
Сечење во дрво до 300 mm
Сечење во метал до 130 mm
Сечење во PVC до 160 mm
Сечење на обоени метали до / mm
Тежина 2.3 Kg
Тежина со батерија / Kg
Должина 310 mm
Висина / mm
Ширина / mm

Опис

Реципрочна пила со напон 18V и должина од 310mm. Доаѓа во TSTAK куфер без опрема.

Мотор без четкици за продолжено работно време, доверливост и издржливост. Реципрочната пила има интелигентен активирач со променлива брзина и прекинувач за заклучување. Стегач на сечилото без клуч кој овозможува менување без дополнителни алати.

Поседува интегрирана LED светилка која овозможува подобрена видливост на работното место и ергономска рачка со гумена обвивка која обезбедува врвна удобност на корисникот при користење.

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 4.27 кг
Димензии(пакет) 43.5 × 33.5 × 16.2 cm
Платформа

Бренд