18V Сет вибр. дупчалка + аголна брусилка 2x2Ah V20

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

16,490 ден 21,990 ден

Има Залиха

Опис

Овој сет алати е дел од новата платформа на STANLEY® FATMAX® V20. Платформата опфаќа широка програма на алати наманети за вашата работилница, домот или градината. Со подобрена батериска технологија и SAMSUNG ќелии, вашите V20 алати се секогаш подговени за акција.

Сетот ги содржи счедниве модели:

SFMCD700 – 18V дупчалка-одвртувач со 1.500 rpm и 50Nm вртежен момент.
SFMCG400 – 18V аголна брусилка со 8.500 rpm и 125mm дијаметар на диск.

Комплетот доаѓа со две батерии V20 со напон од 18V и капацитет од 2Ah, брз полнач и торба за складирање и транспорт.

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 6.881 кг
Димензии(пакет) 49 × 28.5 × 24.6 cm
Бренд

Платформа