18V Сет вибр. дупчалка + удар. одвртувач 2x2Ah V20

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

14,990 ден 19,990 ден

Има Залиха

EAN: 5035048734490 SKU: SFMCK465D2T-QW Категории: ,

Опис

Овој сет алати е дел од новата платформа на STANLEY® FATMAX® V20. Платформата опфаќа широка програма на алати наманети за вашата работилница, домот или градината. Со подобрена батериска технологија и SAMSUNG ќелии, вашите V20 алати се секогаш подговени за акција.

Сетот ги содржи счедниве модели:

SFMCD711 – 18V вибрациска дупчалка-одвртувач со 1.500 rpm и 50Nm вртежен момент.
SFMCF800 – 18V удареб одвртувач со 2 брзини од 0-350 и 0-1.500 rpm и 165Nm вртежен момент.

Комплетот доаѓа со две батерии V20 со напон од 18V и капацитет од 2Ah, брз полнач и TSTAK куфер за складирање и транспорт.

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 5.639 кг
Димензии(пакет) 44 × 34 × 16.5 cm
Бренд

Платформа

Може да ве интересира…