18V Сет од 6 алати, 3x5Ah батерии, полнач и 2 куфери TSKAT

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

89,990 ден 109,990 ден

Има Залиха

Опис

Комбиниран сет од батериски алати 18V кој содржи:

 • Вибрациска дупчалка DCD796
 • Ударен одвртувач DCF887
 • Кружна пила DCS565
 • Убодна пила DCS334
 • Чекан SDS+ DCH273
 • LED Ламба DCL040
 • 3 батерии од 5Ah
 • Полнач
 • 2 куфери TSTAK

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 17 кг
Димензии(пакет) 31 × 58 × 43 cm
Платформа

Бренд