18V Сет од 6 алати, 3x5Ah батерии, полнач, количка и 3 куфери TSTAK

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

89,990 ден 119,990 ден

Нема Залиха

Опис

Комбиниран сет од батериски алати 18V кој содржи:

 • Вибрациска дупчалка DCD796
 • Ударен одвртувач DCF887
 • Kомбиниран чекан SDS-Plus DCH273
 • Аголна брусилка DCG405
 • Кружна пила DCS570
 • Осцилаторен повеќенаменски алат DCS355
 • 3 батерии од 5Ah DCB184
 • Брз полнач DCB115
 • 3 куфери TSTAK
 • Количка TSTAK

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 26.28 кг
Димензии(пакет) 81 × 48 × 44 cm
Платформа

Бренд