18V ударен одвртувач 1/2′ без опрема; куфер

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

19,999 ден 21,799 ден

Има Залиха

Карактеристики

Напон 18 V
Капацитет на батерија / Ah
Механички брзини 3
Максимален вртежен момент 447 Nm
Број на вртежи 2000 rpm
Број на удари 3100 bpm
Прифат на алат 1/2
Максимална големина на штраф 20 M
Тежина 1.5 Kg
Тежина со батерија / Kg
Должина 178 mm
Висина / mm
Ширина / mm

Опис

Ударен одвртувач со напон од 18V и прифат 1/2′.

Целосно нов 18V компактен XR одвртувач со моќен мотор без четкици и ладење со вентилатор, постигнувајќи вртежен момент до 447Nm, 3100 удари во минута и 3 можни брзини. Ергономска гумена рачка и прекинувач за поголема удобност и максимална контрола при работење. Светло бела LED диода за подобрена видливост и компактен дизајн кој со своите димензии од 178мм должина и 1,5кг тежина овозможува лесен пристап до тешко достапни области за работа.