18V ударен одвртувач 1/2′ без опрема

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

23,990 ден

Нема Залиха

Карактеристики

Напон 18 V
Капацитет на батерија / Ah
Механички брзини 3 /
Максимален вртежен момент 950 Nm
Број на вртежи 0-400 / 1200 /1900 rpm
Број на удари 2400 bpm
Прифат на алат 1/2
Максимална големина на штраф 20 M
Тежина 2.6 Kg
Тежина со батерија / Kg
Должина 224 mm
Висина 225 mm
Ширина / mm
EAN: 5035048548080 SKU: DCF899HN-XJ Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 3.106 кг
Димензии(пакет) 27 × 24 × 10.5 cm
Платформа

Бренд